Telewizja Cyfrowa

145 kanałów w wysokiej jakości obrazu i dzwięku. Programy nadawane są w formacie SD oraz HD.
Oferujemy kanały o różnej tematyce np.:

- Filmowe
- Sportowe
- Informacyjne
- Popularnonaukowe
- Dla dzieci
- Rozrywkowe
- Ogólnotematyczne
- Erotyczne

Telewizja w wersji cyfrowej nadawana jest w standardzie DVB-T (system cyfrowej telewizji naziemnej) z zastosowaniem kodeka MPEG-4. Programy te można oglądać na wszystkich nowo zakupionych odbiornikach telewizyjnych bez potrzeby zakupu dodatkowych urządzeń. Do starszych wersji odbiorników wymagany jest zakup tunera umożliwiającego odbiór w/w standardu.

Cennik:

Cennik opłat za telewizję cyfrową
Opłata instalacyjna * 30 zł
Abonament miesięczny 42 zł
Uwaga! Można opłacić abonament za cały rok z góry. ** 420 zł
wszystkie podane ceny są cenami brutto
* Koszt instalacji obejmuje podłączenie jednego odbiornika telewizyjnego. Na życzenie klienta istnieje możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń odbiorczych. Wówczas klient ponosi koszty montażu dodatkowych elementów takich jak: rozgałęźniki, filtr separacyjny, dodatkowy kabel itp.
** Płatności za opcję całoroczną można dokonywać jednorazowo lub ratalnie, w terminie od 01 stycznia do 31 marca każdego roku. Przy tej formie płatności uwzględniony jest rabat.

Osoby opłacające abonament za telewizję proszone są o dokonywanie wpłat na poniższe konto. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru ID przypisanego klientowi, który znajduje się na zawartej umowie.

Konto Bankowe:
Bank Śląski 10 1050 1764 1000 0022 4877 7647